صفحه اصلی

نشان ملی نیکوکاری

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”9955″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

به دنبال حادثه ی تلخ زلزله ی غرب کشور در سال ۹۶ و به همت شما همراهان عزیز و خیرین ارجمند؛ خیریه التیام توانست علاوه بر ارسال مواد غذایی، لوازم ضروری و سایر کمک‌ها؛ مبلغ ۲۳ میلیون تومان تنها ظرف مدت ۴ روز جهت کمک به هموطنان زلزله زده جمع آوری کند.
این مبلغ صرف بازسازی خانه‌ی بهداشت آینه در روستای ریزه وند نجف شهرستان سرپل ذهاب شد. این مرکز بهداشت پیش از زلزله رها شده بود و پس از آن حادثه ناگوار به سبب نیاز مردم منطقه با کمک های نقدی شما التیامی‌های عزیز طی مدت ۲ ماه بازسازی شد و همچنان مورد استفاده‌ و خدمت رسانی کادر درمانی به مردم زلزله زده‌ی منطقه می‌باشد.
طی سفر وزیر بهداشت وقت به کرمانشاه به منظور افتتاح و بهره برداری از پروژه های بهداشتی و درمانی بازسازی شده، از خیرین فعال در مناطق زلزله زده‌ی غرب کرمانشاه تشکر و قدرانی به عمل آمد‌.
عملیات ساخت و بازسازی مراکز بهداشت از مهم ترین و عمده ترین فعالیت های صورت گرفته در این مناطق بود که بازسازی کامل یکی از این ۲۷ خانه‌ی بهداشت (خانه‌ی بهداشت روستای آینه شهرستان سرپل ذهاب) توسط التیام انجام شد که به همین منظور، نشان ملی نیکوکاری به عنوان یکی از پیشتازان این امر به این خیریه تعلق گرفت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]