صفحه اصلی

مرواریدهایی که زینت خنده هستند ( سلامت دهان و دندان)- خیریه التیام

مرواریدهایی که زینت خنده هستند

سلامت دهان وضعیتی از دهان، دندان ها و ساختارهای دهانی است و علاوه بر اینکه افراد را قادر می سازد تا عملکردهای اساسی مانند خوردن، تنفس و صحبت کردن را انجام دهند در ابعاد دیگری از جمله روانی-اجتماعی نیز بسیار تاثیر گذار است؛ مانند اعتماد به نفس و مشارکت در جامعه و دستیابی به پتانسیل های خود. اهمیت این موضوع باعث شد تا مقاله این بار التیام در این رابطه باشد.

ادامه مطلب »
شکاف نسل ها در خانواده ها بررسی شده توسط تیم خیریه التیام - وبلاگ خیریه التیام

شکافی سرباز کرده در خانواده ­ها!

تفاوت بین نسل­ ها موضوع تازه­ای نیست و همیشه بوده اما طی پژوهش‌های سال‌‌های اخیر این موضوع مشخص شده است که با پیدایش و گسترش شهرنشینی و ظهور تکنولوژی‌های جدید می‌توان گفت که نسل جدید با چیزی فرای تفاوت نسلی مواجه هست، که به آن شکاف بین نسل ها می­گوییم. موضوعی پر اهمیت که مقاله­ی اینبار التیام را به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب »
چاقی در کمین است خیریه التیام

چاقی در کمین است!

زندگی‌ شهری امروزه با تمام خوبی‌هایش مسبب مشکلات زیادی هم شده که یکی از شایع¬ترین آنها چاقی و اضافه وزن است. مشکلی با یک نگاه به وفور یافت می¬شود. با توجه به اهمیت و شیوع زیاد چاقی، مقاله این سری التیام همین موضوع را مورد بررسی قرار داده.

ادامه مطلب »
خودکشی خیریه التیام

با تفکرات خودکشی مهربان باشیم.

شاید همه فکر کنند این موضوع فقط برای همسایه است، برای یک فرد دور از خودمان، ولی نه، این موضوع می‌تواند گریبان خودمان یا نزدیکانمان را بگیرد، حتی بدون آنکه شما متوجهش شوید. موضوع مقاله امروز خیریه التیام “خودکشی” است. در این مقاله قرار است اطلاعات بیشتری کسب کنیم، اطلاعاتی که ممکن است یک زندگی را نجات دهند.

ادامه مطلب »