صفحه اصلی

صفحه اصلی News اخبار التیامی تجهیز دارویی خانه بهداشت روستای فنوج
عنوان مقاله
روستای فنوج
مقالات اخیر
راه های ارتباطی
فروشگاه مجازی خیریه (قاصدک)

اگر هنرمند هستید و به یک فضای مجازی مناسب برای عرضه‌ی محصولات هنری خود به نفع خیریه نیاز دارید، می‌توانید با ثبت‌نام در سایت قاصدک آثار خود را به فروش بگذارید. در کنار این کار به مددجویان که از سوی خیریه‌ی التیام شناسایی شده‌اند نیز کمک می‌کنید.

اینو همه میدونن توی دنیایی زندگی می‌کنیم که عدالت خیلی به ندرت دیده میشه؛ در این حد که میزان سختی‌هایی که افراد میکشن هم یکسان نیست. بعضی جاها توی همین کشور خودمون، بعضی ها مشکلاتی دارن که حتی قابل تصور هم نیست. مثلا فرض کنید یه بچه بیمار توی یکی از روستاهای سیستان و بلوچستان به یه دارو نیاز پیدا کنه؛ قطعا خیلی از داروها توی خانه‌‌بهداشت‌ها اصلا پیدا نمیشه و اون کوچولو باید با بیماری روزای قشنگ کودکیش رو بگذرونه… به همین دلیل بود که ما التیامی‌ها و با کمک‌های بی دریغ شما خیرین عزیز تصمیم گرفتیم تا یسری از نیازهای دارویی خانه بهداشت روستای فنوج در شهرستان ایرانشهر توی سیستان و بلوچستان رو تامین کنیم که خوشبختانه این هدف میسر شد و تونستیم به اندازه توانایی خودمون سلامتی رو توی فنوج همه گیر کنیم.
آرزوی همه ما التیامی‌ها رقم خوردن اشک شادی از سر بهبودی همه بیماراست نه اشکی که از سر درد و بیماری باشه و ممنونیم از همه شما خیرین عزیز که ما رو در این راه همراهی می‌کنید.