صفحه اصلی

صفحه اصلی درباره ما
درباره ما

خیریه التیام فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ با هدف کمک رسانی و التیام مددجویانی که به خدمات بهداشتی و درمانی نیازمندند، در دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز کرد و در سال ۱۳۹۹ به یک سازمان مردم نهاد (سمن یا همان NGO) در قالب نام خیریه دانشجویی-مردمی التیام که یک سازمان غیرانتفاعی و مردمی می باشد تبدیل شد. التیام در سایه‌ی حمایت خانواده‌ی بزرگ خیرین، مفتخر به کسب تندیس دانشجویان فداکار در سال ۱۳۹۵، نشان ملی نیکوکاری در سال ۱۳۹۷ به پاس خدمات بهداشتی درمانی در زلزله‌ی غرب کشور، تندیس کارآفرینی اجتماعی در سال ۱۴۰۰ و تندیس دانشجویان فداکار در سال ۱۴۰۱ گردیده است.

افتخارات
تندیس التیام

تندیس دانشجویان فداکار در سال‌ ۱۳۹۵ و ۱۴۰۱

التیام در “ششمین و یازدهمین آیین اعطای نشان ملی فداکاری دانشجویان ایران”موفق به کسب نشان و تندیس ملی فداکاری گردید. این نشان جهت پاسداری از ارزش‌های اخلاقی و انسانی همچون همدلی، ایثارگری و نوع دوستی در میان جامعه‌ی دانشگاهی و اهالی فرهنگ هنر هر ساله به دانشجویان منتخب اعطا می‌گردد.
خیریه التیام تاکنون دو بار در سال ۱۳۹۵ و ۱۴۰۱ مفتخر به کسب این نشان شده است.

جشنواره‌كارآفريني‌اجتماعي

تندیس کارآفرینی اجتماعی ۱۴۰۰

در رویداد جشنواره‌ی کارآفرینی اجتماعی که به موازات جشنواره‌ی هما در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، التیام از میان ۲۵۰ اثر ارسالی برگزیده شد و مورد تقدیر قرار گرفت.
این مراسم با حضور دکتر اسدی لاری مدیر کل وقت همکاری های بین الملل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر مندیپ اوبرایان نماینده وقت یونیسف در ایران و دکتر سید جعفر حسین نماینده وقت سازمان بهداشت جهانی در ایران برگزار شد.

نشان ملی نیکوکاری

نشان ملی نیکوکاری ۱۳۹۷

در پی حادثه‌ی تلخ زلزله در غرب کشور در سال ۱۳۹۶ که هم وطنانمان را دچار رنج و دشواری بسیار نمود، التیام به کمک شتافت.
خیریه التیام توانست ظرف مدت چهار روز مبلغ موردنیاز جهت بازسازی خانه‌ی بهداشت آینه واقع در روستای ریزه وند نجف شهرستان سرپل ذهاب را جمع آوری کند. التیام به تنهایی این خانه‌ی بهداشت را ترمیم و آماده‌ی خدمت رسانی به مردم عزیز میهن کرد.

شفافیت مالی

به جرئت می­توان گفت که شفافیت در بیان و گزارش دهی، خیال حامیان یک خیریه را راحت می­کند، آنها را حفظ می­کند و به افزوده شدن حامیان نیز کمک قابل توجهی خواهد کرد که این مهم در گروی نحوه­ی ارتباط برون سازمانی است. اینجاست که اهمیت خط مشی ارتباطی مشخص می­شود. در واقع می­توان تمام خواص و عواید یک ارتباط موثر را در شفافیت خلاصه کرد و گفت شفافیت در ارتباطات عیار یک خیریه را نشان می­دهد.

در خیریه التیام هم به ارتباطات برون سازمانی شفاف اهمیت ویژه­ای داده می­شود و بیشترین نقش را در این زمینه تیم حامیان التیام دارد. این تیم دائما با خیرین، خیریه­ها و دیگر سازمان­ها در ارتباط است و سعی دارد با بهترین عملکرد زمینه پیشرفت خیریه را فراهم سازد.

روش های حمایت

 جهت حمایت از نیازهای سازمانی و اداری خیریه

 جهت حمایت از نیازهای سازمانی و اداری خیریه

جهت تامین هزینه مددجویان، نیازمند درمان مقطعی

تامین بودجه ی صندوق جهت وام دهی به مددجویان

فعالیت یه صورت داوطلبانه

جذب کادر درمانی و غیر درمانی

فروشگاهی برای تمام نیاز ها

راه های حمایت از خیریه التیام

همکاران سازمانی