خوش آمدید   

مشاهده حامیت ها

IR۴۰۰۵۶۰۰۸۱۵۰۴۰۰۳۴۲۷۱۱۵۰۰۱

بانک سامان | خیریه دانشجویی مردمی التیام

آدرس: انقلاب، خیابان شهدا ژاندارمری، ساختمان پردازش، پلاک ۱۳۲، طبقه ۲

شماره تماس :۲۸۴۰۲۹۴۲-۰۲۱

Twitter
Instagram
Telegram

مشاهده حامیت ها

IR۴۰۰۵۶۰۰۸۱۵۰۴۰۰۳۴۲۷۱۱۵۰۰۱

بانک سامان | خیریه دانشجویی مردمی التیام

آدرس: انقلاب، خیابان شهدا ژاندارمری، ساختمان پردازش، پلاک ۱۳۲، طبقه ۲

شماره تماس :۲۸۴۰۲۹۴۲-۰۲۱

Twitter
Instagram
Telegram

IR۴۰۰۵۶۰۰۸۱۵۰۴۰۰۳۴۲۷۱۱۵۰۰۱

بانک سامان | خیریه دانشجویی مردمی التیام

آدرس: انقلاب، خیابان شهدا ژاندارمری، ساختمان پردازش، پلاک ۱۳۲، طبقه ۲

ایمیل: شماره تماس :۲۸۴۰۲۹۴۲-۰۲۱

Twitter
Instagram
Telegram

سوالات متداول

در زیر سوالات متداول مطرح شده است ، ممکن است پاسخ خود را  در مورد  خیریه التیام پیدا کنید

خیریه التیام در حوزه ی درمانی بیماران نیازمند فعالیت میکنه. بنابراین تمام شاخه های درمان فعالیت های مارو شامل میشن.
(مانند آزمایش،توانبخشی،رادیولوژی و..)

بخش مددکاری در تلاش است تا جای ممکن نیازمندان را در روند درمان یاری کند. چنانچه نیاز فردی خارج از حوزه فعالیت خیریه باشد، در صورت امکان به یکی از خیریه های تخصصی در آن زمینه ارجاع داده خواهد شد تا روند پیگیری برای ایشان تسهیل گردد.

منابع مالی خیریه از طریق کمک های واریزی خیرین در قالب حمایت های آزاد و یا مشارکت در طرح های مختلف خیریه تامین میشه. گزارش حمایت های خیریه از بیماران نیازمند شناسایی شده به صورت منظم و شفاف در فضاهای مجازی و سایت رسمی خیریه انتشار می‌یابد.

خیر. هیچ محدودیتی برای عضویت یا فعالیت در خیریه وجود نداره.

باعث افتخاره که با پرکردن فرم اعلام همکاری که داخل سایت قرار داره در زمینه توانایی فردیتون به تیم های ما بپیوندین و مارو درپیشبرد اهدافمون یاری کنین.

شماره حساب رسمی ما به نام خیریه دانشجویی مردمی التیام در تمام راه های ارتباطی و فضای مجازی مون موجوده.همچنین برای تسهیل فرایند پرداخت میتونین از لینک های موجود در کانال تلگرام ، سایت و اینستاگرام ما استفاده کنین.

بله، داخل سایت التیام قسمتی تحت عنوان وام دهی وجود داره که شما میتونین مبلغ مورد نظرتون رو تحت عنوان وام، از طریق خیریه در اختیار نیازمندان قرار بدین.

هر فردی میتونه قلک داشته باشه فقط کافیه فرم مربوط به قلک رو از پروفایل کاربری خودش پر کنه و قلک رو تحویل بگیره. اگر زودتر از موعد مقرر قلک پر شد میتونه با رابط بخش اجرایی ارتباط بگیره ولی در موعد مقرر هر سال افراد مربوطه با تک تک کسانی که قلک گرفتند تماس میگیرند و شرایط تحویل رو مهیا میکنند.

شما می‌توانید با تکمیل فرم معرفی نیازمند بر روی سایت رسمی خیریه، اطلاعات اولیه فرد نیازمند را در اختیار بخش مددکاری قرار دهید. تیم مددکاری پس از بررسی اطلاعات، در صورتی که نیاز فرد در حوزه فعالیت خیریه باشد و نیازمندی ایشان به تایید خیریه برسد، اقدامات لازم را در جهت پیگیری خدمات مورد نیاز انجام خواهد داد.

طرح گلریزان
گلریزان های مجازی و حضوری خیریه،‌ با هدف تامین هزینه‌های مراقبت، درمان و داروی بیماران نیازمند شناسایی شده، پایه گذاری شده است. طی این طرح خیر می‌تواند تمام یا بخشی از مبلغ مورد نظر را حمایت کند. شما می‌توانید با مراجعه به بخش گلریزان در سایت رسمی خیریه،‌ با آگاهی از داستان خانواده ی نیازمند، در صورت تمایل از ایشان حمایت کنید.
حمایت آزاد
در صورت تمایل شما خیر گرامی می‌توانید حمایت های خود را در هر مقدار جهت تامین نیازهای بیماران نیازمند شناسایی شده از طریق بخش کمک های نقدی بر روی سایت رسمی خیریه، واریز نمایید.
طرح مشارکت در وام قرض الحسنه
بخش مددکاری جهت رفع نیاز آن دسته افراد نیازمند که قادر به باز پرداخت مبلغ مورد نیاز در بازه ی زمانی مشخص هستند، وام قرض الحسنه در نظر می‌گیرد. شما خیرین گرامی می‌توانید از طریق تکمیل فرم وام قرض الحسنه مبالغ مورد نظر خود را جهت گردش در صندوق وام خیریه، به صورت امانی یا بدون بازگشت در اختیار خیریه قرار دهید.
طرح ارمغان
طرح ارمغان طرحی است که ظرف مدتی کوتاه مبلغی مشخص جهت حمایت از بیماران در زمینه های خاص جمع آوری می‌شود. تا کنون پنج دوره از این طرح با موضوعات جراحی کودکان، سرطان پستان، سوختگی کودکان و بیماران روان و بیماران کلیوی به اجرا رسیده است. هم چنین در هر یک از زمینه های مذکور اقداماتی در جهت افزایش آگاهی جامعه صورت گرفته است.

گزارش حمایت های خیریه از بیماران نیازمند شناسایی شده به صورت منظم و شفاف در فضاهای مجازی و سایت رسمی خیریه انتشار می‌یابد. تمامی نیازمندان دارای کد مددکاری اختصاصی و پرونده ی ثبت اطلاعات بوده و اطلاعات شخصی آن ها نزد خیریه محفوظ می‌باشد.

کارگاه ها در جهت توانمند سازی افراد و هم چنین در حوزه فعالیت های خیریه می باشد. که قبل از شروع هر کارگاه اطلاع رسانی های لازم انجام میشه و فرم ثبت نام در اختیار افراد قرار میگیرد

ما به طور میانگین هر ماه از بخش های اطفال بیمارستان ها مثل بیمارستان علی اصغ و رسول با افرادی که تمایل داشتن درکنار ما باشند، بازدید میکردیم. درواقع با برنامه های مفرح و جایزه های متنوع دل بچه هایی که بستری بودند رو شاد میکردیم تا یه خاطره خوب از ما به یادگار داشته باشند. ولی متاسفانه به خاطر شرایط بیماری کرونا فعلا این برنامه برگزار نمیشود.

کارگاه دلقک درمانی برای اولین بار توسط التیام در راستای پرورش نیروی خلاق و مبتکر در حیطه ی دلقک درمانی برگزار شد که افراد نحوه ی ارتباط صحیح با بیماران، روانشناسی کودک و همچنین خلق فضایی شاد برای کودکان در محیط های درمانی را یاد میگیرند

ما در خیریه طرح های مختلفی داریم از مهمترین هاش میشه به این موارد اشاره کرد؛
ارزاق: در ماه رمضان بسته های معیشتی برای خانواده با کمک خیرین تهیه میشه و بسته بندی و بین مناطق نیازمند توزیع میشود.
همایش خیرین: التیام هر سال از خیرین محترم خود دعوت میکنه تا ضمن تجلیل از حمایتشان، گزارش عملکرد یک ساله و شرحی از برنامه ها و چشم انداز های پیش روی خیریه رو بیان کند.
بازارچه ها: بازارچه غذای التی یامی در قالب فروش مواد غذایی و بازارچه به رسم باران در قالب فروش کالا و موادغذایی هرساله برگزار میشود.
یلدای رنگی: به مناسبت یلدا، جشنی برای کودکان برگزار میشه . مثل کودکان کار، سندرم داون و اوتیسم.