صفحه اصلی

طی طرح ماندگار “نفس” در سال ۱۳۹۹، خیریه التیام، تعدادی دستگاه اکسیژن ساز و دستگاه بایپپ به کمک خیّرین خود خریداری نمود تا در دوران سخت همه گیری کرونا با اجاره این دستگاه ها با مبلغ کمتر، همراه مددجویان تحت پوشش خود باشد.
شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز به دستگاه اکسیژن ساز یا بایپپ برای خود یا همراهان خود، با اجاره این دستگاه ها، علاوه بر استفاده از دستگاه، از مددجویان تحت پوشش خیریه حمایت کنید.
لازم به ذکر است اجاره این دستگاه ها تنها در شهر تهران امکان پذیر است.

توجه داشته باشید:
۱- بعد از تکمیل فرم در اولین فرصت تیم پشتیبانی با شما تماس برقرار خواهد کرد؛ پس از اطمینان حاصل کردن از درخواست و صحت اطلاعات شما، توضیحات تکمیلی ارائه و جهت مراجعه حضوری شما و تحویل دستگاه، هماهنگی صورت خواهد گرفت .
۲- در روز تحویل دستگاه، آموزش های لازم جهت مراقبت و نحوه استفاده از دستگاه، ارائه شده و پس از عقد قرارداد، مبلغ اجاره به صورت کامل، دریافت خواهد شد. لازم به ذکر است، جهت ضمانت بازگردانی دستگاه به صورت سالم، از شما سفته ای با مبلغی معادل هزینه خرید دستگاه دریافت میگردد.
۳- سپس دستگاه درخواستی، توسط تیم پشتیبانی آماده سازی و به صورت سالم با انجام تست سلامت دستگاه، تحویل داده میشود.
۴ – پس از پایان زمان مقرر در قرارداد، جهت بازگرداندن دستگاه، با شما هماهنگی صورت می گیرد و دستگاه را به تیم پشتیبانی تحویل می دهید؛ پس از بررسی سلامت و کارایی دستگاه، سفته به شما باز گردانده میشود.

لازم به ذکر است  که هزینه اجاره ماهانه دستگاه اکسیژن ساز ۳٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

بارگذاری